Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Hlavní menu
Přihlášení:Partneři

Nabídka služeb a výroby kovových konstrukcí v oboru strojního a stavebního zámečnictví -> kvalifikovaný zámečník David Bláha.

Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Weblinks

PRIDÁNÍ a VÝMENA ODKAZU

Velice rádi si s Vámi výmeníme odkaz v rámci zlepšení pozice ve vyhledávacích.

Pred zahájením registrace odkazu je nutné, abyste nejdríve umístili náš odkaz na Vaše stránky. Prijímáme pouze odkazy na stránky, které prinesou našim návštevníkum další hodnotné informace, služby, nebo zboží, a které neobsahovají nezákonný materiál (resp. veškerý obsah webu musí být v souladu s platnými právními predpisy Ceské republiky).
Požadujeme, aby náš odkaz byl uveden v této podobe:

Stavební firmy – práce v Praze: Stavební práce na klíc od VARYSTAV s.r.o.

  • KROK 1: zkopírujte následující html kód a vložte jej do svých stránek:

 

<!-- varysrav.cz --> Stavební firmy – práce v Praze: <a href="http://www.varystav.cz">Stavební práce na klíč od VARYSTAV s.r.o.</a> <!-- varystav.cz -->

 

  • KROK 2: Zaregitrujte se zdarma na naších stránkách a pak pres menu “pridat odkaz” vložte svuj web do katalogu.

Do 24 hodin Váš web bude zkontrolovat a odkaz zverejnen.

Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!