Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Sádrokartonářské práce

Sádrokartonářské práce při výstavbách a rekonstrukcích

Rozhodli jste se inovovat rozdělění prostoru Vašeho bytu? Nejjednodušší a nejrychlejší metodou je využít sádrokarton. Proč sádrokartón je dnes tolik oblíbený? Protože s jeho pomocí dokážete vytvořit ideálně rovnou zeď, hezky kulatý oblouk nebo nádherný tvarovaný strop s libovolným počtem výškových odstupů a ozdobeny spoustou světel, dekoračních a tvarovacích prvků dle nápadů designera.

sádrokartonové stropy

Sádrokartonářské práce provádíme profesionálně a s dlouholetou tradicí. Používáme sádrokarton při veškerých úpravách interiérů, rekonstrukcích bytu a kancelářských nebo průmyslových objektů. Sádrokartonářské práce - montáž sádrokartonů, montáž podhledů, lepení kazet, lepení stropních desek, příčky, podhledy, předsazené stěny, půdní vestavby, bytová jádra. Práce vykonáváme především v Praze, Karlových Varech a Středočeském kraji, ale větší zakázky je možné uskutečnit kdekoliv.

sadrokartonarske prace

sadrokarton - stropy a světla

sadrokartonarske prace

sadrokarton - rekonstrukce stropu

strop ze sadrokartonu

sadrokartonarske prace

sádrokartonářské práce - interier

sadrokarton - designe - rekonsrukce

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!