Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Rekonstrukce
Rekonstrukce fasád

Rekonstrukce fasád

rekonstrukce fasadPřemýšlíte o rekonstrukci fasády na rodinném či panelovém domě? Hledáte firmu, která šetrně obnoví fasádu historické budovy, či jiného objektu? Přinášíme Vám řešení!
Společnost Varystav s.r.o. nabízí rekonstrukce a opravy fasád za použití nejmodernějších technologií a postupů. Zateplení a izolace fasádního systému jsou nejčastějšími důvody k přestavbě objektu. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci fasády.
V rámci modernizace fasády vašeho domu či jiné budovy, Vám dáme na výběr z několika možností zateplení budovy. 
Rekonstrukce a zateplení fasády Vám ušetří značnou část nákladů na vytápění domu, panelové budovy či nebytových prostor.
Proč tedy v rámci potřebného zlepšení termoizolačních vlastností stavby nevytvořit jedinečnou a na pohled působivou fasádu, která vydrží dlouhé roky bez nutnosti dalších úprav?
Veškeré informace ohledně zateplení Vašeho domu, druhů omítek a fasádních systémů vám rádi poskytneme, kontaktujte nás.

 
Bytová jádra, koupelny

Bytová jádra, koupelny

rekonstrukce koupelnyKaždý by si jistě přál, aby se jeho koupelna stala uvolňující oázou klidu a relaxace, kde je každodenní hygiena radostí. Staré domy, panelové byty, starší bytové komplexy - často nezbytně vyžadují rekonstrukci bytového jádra. Rekonstrukcemi bytových jader a koupelen se zabýváme již řadu let. Díky tomu se s Vámi můžeme podělit o obrovské množství cenných zkušeností, které využíváme při veškerých stavebních, ale i rekonstrukčních pracích.
Rekonstrukce jsme schopni realizovat kdekoliv po celé České republice.
V rámci rekonstrukce koupelen zajišťujeme kompletní demontáž i likvidaci starých systémů bytových jader, které nahradíme novými, moderními prvky.
Vy se pak již můžete těšit při pohledu, jak z Vaší staré koupelny stavíme koupelnu Vašich snů.
Samozřejmě provádíme také renovace a modernizace klasických zděných koupelen a sanitárních zařízení v občanských i průmyslových stavbách.
Více informací ohledně obkladačských prací, druhů obkladů a ostatních prací spojených s rekonstrukcemi koupelen Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Půdní vestavby, Nástavby

Půdní vestavby, Nástavby

nastavbyProjektování a následná realizace půdních vestaveb a nástaveb se staly velmi vyhledávaným artiklem. Budování půdních vestaveb je aktuálně nejdynamičtějším stavebním odvětvím. Těší nás, že Vám můžeme nabídnout vybudování jakékoliv půdní vestavby v té nejlepší kvalitě.
Starší rodinné domy byly koncipovány tak, že disponovaly prostorným půdním celkem, který můžete díky nám velmi snadno a rychle přeměnit na útulné bydlení.
Pokud jste se například nerozhodli pro půdní vestavbu, nabízíme řešení v podobě nástavby. Budování půdních nástaveb lze realizovat téměř kdekoliv a to nejen u rodinných domů, ale také vilových budov či zděných novostaveb. Projekt nástavby jsme schopni zpracovat šetrným způsobem tak, aby nepoškodil celkový ráz domu a současně poskytoval maximální prostorové využití. Vždy se řídíme představou a požadavky zadavatele. Nebojte se přeměnit půdu svého domu v plnohodnotné bydlení. Kontaktujte nás.

 
Rekonstrukce nebytových prostor

Rekonstrukce nebytových prostor

rekonstrukce Zvažujete investici do rekonstrukce Vaší prodejny, obchodu, kanceláře, firemní haly či jiných nebytových prostor? Pak jste právě objevili to nejlepší řešení…
Varystav s.r.o. poskytuje komplexní spektrum služeb v oblasti stavebních prací a projektování. Díky dynamickému přístupu vám jsme schopni zajistit celý projekt takříkajíc na klíč.
Provádíme stavební úpravy obchodů, prodejen či kancelářských systémů, a to včetně zednických, obkladačských, sádrokartonářských, malířských, natěračských i jiných prací.
Ke každému projektu přistupujeme s nejvyšším ohledem na požadavky zadavatele. Rekonstrukce železobetonové haly, renovace historického hotelu nebo drobná úprava sádrokartonu, například kanceláře - nic z toho pro nás není problémem.
Více informací týkajících se nabídky stavebních prací, a to nejen rekonstrukcí nebytových prostor, Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Rekonstrukce domů, bytů

Rekonstrukce domů, bytů

rekonstrukce bytuKompletní rekonstrukce rodinného domu, bytu nebo panelové stavby je pro běžného člověka náročným projektem, pro nás to však není problém.
Svěřte rekonstrukci svého domu do rukou skutečným odborníkům. Realizacím rekonstrukcí panelových domů, bytů či rodinných domů, se věnujeme téměř od počátku své více než desetileté existence. Díky schopnosti realizovat veškeré projektové, stavební, řemeslné i technické práce, nabízíme celkovou rekonstrukci bytových staveb, rodinných domů a bytů takříkajíc na klíč.
Provádíme také šetrnou rekonstrukci historických budov s možností obnovy dobových fasádních systémů a původního rázu stavby.
Pro více informací nás můžete kontaktovat.

 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!