Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Krása, péče o zdraví
Fitness parťáka můžete mít stále při ruce

chytrý náramekExistuje plno lidí, kteří touží zhubnout, nabrat svalovou hmotu anebo se alespoň dostat do dobré fyzické kondice. Ne každý to ale zvládne sám a na výživového poradce, který by mu byl oporou 24 hodin denně, zkrátka nemá peníze. Našli jsme pro vás perfektní způsob, jak se hlídat a k tomu mít navíc stále plnou podporu.

Celý článek...
 
Shellac útočí aneb krásné a přirozené nehty bez gelu?

shellacKaždá žena by měla mít na rukou krásné nehty. Proč? Odpověď je jednoduchá. Jsou totiž malou, ale viditelnou třešničkou na dortu ženské přitažlivosti. Každý se dívá na ruce a někdo dokonce jako první. Rychlé, efektivní a čím dál oblíbenější řešení přináší manikúra Shellac. Pojďme se jí tedy podívat na zoubek.

Celý článek...
 
Proč nám vypadávají vlasy

vypadávání vlasůOhraničené vypadávání vlasů je ve většině případů způsobeno nemocí, která se nazývá alopecie. Jedná se o zcela neinfekční onemocnění, při kterém nevypadávají jen vlasy, ale i ochlupení. Existuje mnoho faktorů, které mohly tuto nemoc zpustit. Mezi ně patří zejména stres a špatné stravování se, ale opravdu velkou roli zde také hraje genetika.

Celý článek...
 
Nejen vlasy jsou korunou krásy, dlouhé řasy nejsou o nic méně důležité

Filmy ze šedesátých či raných sedmdesátých let. Herečky s hustými černými řasami, svůdné kočičí pohledy. Který muž by odolal?

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!