Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Děti, ženy, muži
Co ženám vadí na mužích?

Jste žena a váš partner vás stále něčím zlobí? Anebo jste naopak muž a chcete zjistit, čím něžné pohlaví stále dopalujete? V našem článku se můžete podívat, zdali se vaše názory shodují anebo čím si to muži kazí u žen…

Celý článek...
 
Jak nepříjemný může být kašel?

suchý kašelJistě se s tím setkal každý z nás. Zaplatíte si dovolenou a hned prvním vaším zážitkem je rýma a kašel. Mně se to stalo loni v zimě. Vyrazila jsem si s rodinou na hory a znáte to, šetřili jsme celý rok, abychom si těchto vysněných deset dní užili, a nakonec jsme všichni chytli kašel. Navíc šlo o suchý, dráždivý kašel, který zrovna na horách dokáže člověku zkazit chuť ke sportu. Koupili jsme tedy sirup proti kašli a vyrazili na svah. Neumíte si ani představit, jak nepříjemné to bylo, obzvlášť děti si zkusily svoje. Dětský kašel navíc vzbuzuje i zájem okolí, kamkoliv jsme se pohnuli, lidé se na nás dívali jako na nebezpečné bacilonosiče, a co si budeme povídat, já se jim ani moc nedivím.

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!