Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Auto-moto, Doprava
Módní trendy roku 2015

Pokud se zajímáte o módu, oblečení, styl a módní trendy, náš článek bude to pravé ořechové právě pro vás. Ukážeme vám, co se nosí a vy si z našeho skromného příspěvku můžete vzít inspiraci na to, jakými kousky rozšířit svůj šatník právě na tuto zimu i podzim. Poradíme vám, co letos frčí!

Celý článek...
 
Auto na doježdění – co můžete očekávat?

Mnoha a spousty nově začínajících řidičů většinou hned sní o novém, krásném a nablýskaném automobilu. Přesto by ale s novotou měli raději počkat do doby, než se zaškolí a naberou plno nových a cenných zkušeností. Co ale dělat, aby se člověk po autoškole vyjezdil a zkušenosti získal, když mu doma nechtějí půjčit auto?

Celý článek...
 
Nejznámější český výrobce automobilů

Značka Škoda je velice oblíbená, a to ne jen u nás v České republice, ale i ve světě a díky své praktičnosti tak může konkurovat i jiným slavným značkám. Opravdu ale vznikla u nás? Co o ní ještě nevíme a co takové klasicky české auto skrývá?

Celý článek...
 
Co může být zajímavou investicí?

investiceKaždá krize a to včetně finanční může mít také i své klady. Na trhu nemovitostí momentálně pozorujeme nejrazantnější změny. Celá léta jsme byli svědky bouřlivého růstu cen, kdy poptávka převyšovala nabídku. A co dnes? Myslíte, že už máme přebytek nemovitostí. Stavební firmy příjdou o práci? Samozřejmě nikoli. Nemovitostí je stále nedostatek, a je to „dobré zboží“. I když developeři dnes zaznamenávají nejslabší prodej. Však víme , že to určitě není nízkou poptávkou.

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!