Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 20 Říjen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Zprávy a PR články


Biokrb v jednací místnosti? Dodá vám na image!
Napsal uživatel Luc   

 

Biokrby se perfektně hodí do velkých i malých firem a společností. Jsou velice moderní, svěží a přesto klasické. O majiteli či zakladateli vypoví víc, než si myslíte. Jak správně vybrat biokrb tak, aby vám udělal tu nejlepší vizitku? Co by se nemělo opomínat a na co je třeba klást speciální důraz?

Celý článek...
 
Jak opravit nůž
Napsal uživatel akoupelnyatopeni   

Občas se nám stane, že nám nůž nečekaně vypadne z ruky. Zkrátka některé dny jsme hodně nešikovní či roztržití. Nedáváme si tak velký pozor. V nejlepším případě se noži nic nestane. Většinou se však po pádu na zem nůž zlomí anebo jinak poškodí. To znamená, že nožířský nástroj se obvykle rozpadne na dvě části, které se dají ještě opravit.

Celý článek...
 
Módní trendy roku 2015
Napsal uživatel Luc   

Pokud se zajímáte o módu, oblečení, styl a módní trendy, náš článek bude to pravé ořechové právě pro vás. Ukážeme vám, co se nosí a vy si z našeho skromného příspěvku můžete vzít inspiraci na to, jakými kousky rozšířit svůj šatník právě na tuto zimu i podzim. Poradíme vám, co letos frčí!

Celý článek...
 
Svět podle Lu vás pohltí
Napsal uživatel Luc   

Vadí vám, jak jsou všechny beauty blogerky hubené a vy se díky tomu cítíte méněcenní? Už nemusíte, všechny totiž hubené opravdu nejsou. A ne, nejedná se ani o blogerky, které se prostřednictvím internetové podpory pokouší zhubnout. Jedná se o dámu, která svá kila navíc umí nosit!

Celý článek...
 
Fitness parťáka můžete mít stále při ruce
Napsal uživatel Luc   

chytrý náramekExistuje plno lidí, kteří touží zhubnout, nabrat svalovou hmotu anebo se alespoň dostat do dobré fyzické kondice. Ne každý to ale zvládne sám a na výživového poradce, který by mu byl oporou 24 hodin denně, zkrátka nemá peníze. Našli jsme pro vás perfektní způsob, jak se hlídat a k tomu mít navíc stále plnou podporu.

Celý článek...
 
Jak vybrat krbová kamna s výměníkem
Napsal uživatel akoupelnyatopeni   

Adria_max_stribrnadvirka_s.jpgV rodinných domech stále roste poptávka po krbových kamnech s výměníkem. Souvisí to se zdražováním plynu a elektrické energie i s tím, že krbová kamna můžete velmi snadno připojit do stávajícího topného okruhu. V následujících odstavcích se vám pokusíme poskytnout informace, jak správně vybrat krbová kamna.

Celý článek...
 
I maminka od dětí může být slavná vlogerka!
Napsal uživatel Luc   

Pokud jste žili v domnění, že blogování a točení videi není pro každého, pak jste na velkém omylu. Už dávno v televizi či na internetu nevidíte jen ty slečny, které mají ideální míry, krásné vlasy, sympatickou tvář a perfektní pleť. A vlastně nezáleží ani na tom, zda jsou mladé, svobodné a bez závazku, protože do kurzu se dostávají vlogerky jako matky!

Celý článek...
 
Nejznámější český výrobce automobilů
Napsal uživatel Luc   

Značka Škoda je velice oblíbená, a to ne jen u nás v České republice, ale i ve světě a díky své praktičnosti tak může konkurovat i jiným slavným značkám. Opravdu ale vznikla u nás? Co o ní ještě nevíme a co takové klasicky české auto skrývá?

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!