Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 19 Červen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Zednické práce

Provádíme veškeré stavební a zednické práce dle požadavků investora.

zednicke pracePoužití cihel a tvárnic

pro svislé konstrukce, které jsou nosné i nenosné.
Nosné svislé konstrukce přenášejí  veškeré zatížení stavby z vertikálních konstrukcí (zatížení od střešní konstrukce, stropy, užitné zatížení, vlastní hmotnost, sníh, apod.) do základů. Z toho vyplývá hlavní požadavek na nosnou konstrukci dostatečná únosnost jednotlivých zdících prvků. Zároveň jsou to konstrukce, které se budují na celou životnost objektu.

Vlastnosti cihel a tvárnic

Důležitými vlastnostmi cihel a tvárnic pro zdění nosných i nenosných svislých konstrukcí jsou zvuková izolační schopnost, tepelně-technické vlastnosti, akumulační schopnost a odolnost proti požáru. Důležitým hlediskem při výběru zdících prvků je samozřejmě jejich ekonomická náročnost.

Cihelné zdivo:

V současné době je cihla produktem automatizovaného, průběžně kontrolovaného výrobního procesu, který zajišťuje rozptyl konečných vlastností v úzkých tolerancích, jejichž dodržování je garantováno důsledným systémem kontroly výroby. Základním prvkem současných cihlových systémů je obvykle cihelná tvarovka typu THERM. Tato tvarovka využívá jako základ ověřené vlastnosti cihelného střepu a svou moderní konstrukcí (speciálními tvary otvorů, vylehčením hmoty drobnými póry, zámkovým systémem zazubení, velikostí tvarovky atd.) spolehlivě splňuje současné požadavky na stavební dílo (tepelný odpor, pevnost, zdravé mikroklima, akumulaci tepla, difuzi vodních par atd.)

Pórobetonové tvárnice:

Pórobeton je masivní stavební materiál, který se vyrábí ze surovin, které se standardně nacházejí v přírodě – vápna, písku a vody. Uzavřená pórovitá struktura mu zajišťuje dostatečné tepelně izolační, technické a statické vlastnosti a vynikající akustické vlastnosti. Tvárnice z tohoto materiálu se vyznačují nízkou hmotností a snadnou opracovatelností. Se svým čistě minerálním složením patří pórobeton mezi nehořlavé stavební materiály.

Vápenopískové cihly:

Vápenopískové tvárnice jsou zdící prvky zhotovené z vápna a přírodního křemičitého písku, které tvrdnou účinkem páry za vysokého tlaku. Výhodou tohoto materiálu je vysoká únosnost, tepelná akumulační schopnost a velmi dobré zvukově izolační schopnosti. Mezi výhody tohoto materiálu patří velmi nízká nasákavost a s tím spojená mrazuvzdornost.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!