Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 23 Říjen 2019
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Rekonstrukce fasád

Rekonstrukce fasád

rekonstrukce fasadPřemýšlíte o rekonstrukci fasády na rodinném či panelovém domě? Hledáte firmu, která šetrně obnoví fasádu historické budovy, či jiného objektu? Přinášíme Vám řešení!
Společnost Varystav s.r.o. nabízí rekonstrukce a opravy fasád za použití nejmodernějších technologií a postupů. Zateplení a izolace fasádního systému jsou nejčastějšími důvody k přestavbě objektu. Jsme schopni zajistit kompletní rekonstrukci fasády.
V rámci modernizace fasády vašeho domu či jiné budovy, Vám dáme na výběr z několika možností zateplení budovy. 
Rekonstrukce a zateplení fasády Vám ušetří značnou část nákladů na vytápění domu, panelové budovy či nebytových prostor.
Proč tedy v rámci potřebného zlepšení termoizolačních vlastností stavby nevytvořit jedinečnou a na pohled působivou fasádu, která vydrží dlouhé roky bez nutnosti dalších úprav?
Veškeré informace ohledně zateplení Vašeho domu, druhů omítek a fasádních systémů vám rádi poskytneme, kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!