Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 23 Říjen 2019
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Bytová jádra, koupelny

Bytová jádra, koupelny

rekonstrukce koupelnyKaždý by si jistě přál, aby se jeho koupelna stala uvolňující oázou klidu a relaxace, kde je každodenní hygiena radostí. Staré domy, panelové byty, starší bytové komplexy - často nezbytně vyžadují rekonstrukci bytového jádra. Rekonstrukcemi bytových jader a koupelen se zabýváme již řadu let. Díky tomu se s Vámi můžeme podělit o obrovské množství cenných zkušeností, které využíváme při veškerých stavebních, ale i rekonstrukčních pracích.
Rekonstrukce jsme schopni realizovat kdekoliv po celé České republice.
V rámci rekonstrukce koupelen zajišťujeme kompletní demontáž i likvidaci starých systémů bytových jader, které nahradíme novými, moderními prvky.
Vy se pak již můžete těšit při pohledu, jak z Vaší staré koupelny stavíme koupelnu Vašich snů.
Samozřejmě provádíme také renovace a modernizace klasických zděných koupelen a sanitárních zařízení v občanských i průmyslových stavbách.
Více informací ohledně obkladačských prací, druhů obkladů a ostatních prací spojených s rekonstrukcemi koupelen Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!