Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 31 Květen 2020
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Bytová jádra, koupelny

Bytová jádra, koupelny

rekonstrukce koupelnyKaždý by si jistě přál, aby se jeho koupelna stala uvolňující oázou klidu a relaxace, kde je každodenní hygiena radostí. Staré domy, panelové byty, starší bytové komplexy - často nezbytně vyžadují rekonstrukci bytového jádra. Rekonstrukcemi bytových jader a koupelen se zabýváme již řadu let. Díky tomu se s Vámi můžeme podělit o obrovské množství cenných zkušeností, které využíváme při veškerých stavebních, ale i rekonstrukčních pracích.
Rekonstrukce jsme schopni realizovat kdekoliv po celé České republice.
V rámci rekonstrukce koupelen zajišťujeme kompletní demontáž i likvidaci starých systémů bytových jader, které nahradíme novými, moderními prvky.
Vy se pak již můžete těšit při pohledu, jak z Vaší staré koupelny stavíme koupelnu Vašich snů.
Samozřejmě provádíme také renovace a modernizace klasických zděných koupelen a sanitárních zařízení v občanských i průmyslových stavbách.
Více informací ohledně obkladačských prací, druhů obkladů a ostatních prací spojených s rekonstrukcemi koupelen Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!