Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Půdní vestavby, Nástavby

Půdní vestavby, Nástavby

nastavbyProjektování a následná realizace půdních vestaveb a nástaveb se staly velmi vyhledávaným artiklem. Budování půdních vestaveb je aktuálně nejdynamičtějším stavebním odvětvím. Těší nás, že Vám můžeme nabídnout vybudování jakékoliv půdní vestavby v té nejlepší kvalitě.
Starší rodinné domy byly koncipovány tak, že disponovaly prostorným půdním celkem, který můžete díky nám velmi snadno a rychle přeměnit na útulné bydlení.
Pokud jste se například nerozhodli pro půdní vestavbu, nabízíme řešení v podobě nástavby. Budování půdních nástaveb lze realizovat téměř kdekoliv a to nejen u rodinných domů, ale také vilových budov či zděných novostaveb. Projekt nástavby jsme schopni zpracovat šetrným způsobem tak, aby nepoškodil celkový ráz domu a současně poskytoval maximální prostorové využití. Vždy se řídíme představou a požadavky zadavatele. Nebojte se přeměnit půdu svého domu v plnohodnotné bydlení. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!