Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Rekonstrukce nebytových prostor

Rekonstrukce nebytových prostor

rekonstrukce Zvažujete investici do rekonstrukce Vaší prodejny, obchodu, kanceláře, firemní haly či jiných nebytových prostor? Pak jste právě objevili to nejlepší řešení…
Varystav s.r.o. poskytuje komplexní spektrum služeb v oblasti stavebních prací a projektování. Díky dynamickému přístupu vám jsme schopni zajistit celý projekt takříkajíc na klíč.
Provádíme stavební úpravy obchodů, prodejen či kancelářských systémů, a to včetně zednických, obkladačských, sádrokartonářských, malířských, natěračských i jiných prací.
Ke každému projektu přistupujeme s nejvyšším ohledem na požadavky zadavatele. Rekonstrukce železobetonové haly, renovace historického hotelu nebo drobná úprava sádrokartonu, například kanceláře - nic z toho pro nás není problémem.
Více informací týkajících se nabídky stavebních prací, a to nejen rekonstrukcí nebytových prostor, Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!