Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Středa, 23 Říjen 2019
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Rekonstrukce nebytových prostor

Rekonstrukce nebytových prostor

rekonstrukce Zvažujete investici do rekonstrukce Vaší prodejny, obchodu, kanceláře, firemní haly či jiných nebytových prostor? Pak jste právě objevili to nejlepší řešení…
Varystav s.r.o. poskytuje komplexní spektrum služeb v oblasti stavebních prací a projektování. Díky dynamickému přístupu vám jsme schopni zajistit celý projekt takříkajíc na klíč.
Provádíme stavební úpravy obchodů, prodejen či kancelářských systémů, a to včetně zednických, obkladačských, sádrokartonářských, malířských, natěračských i jiných prací.
Ke každému projektu přistupujeme s nejvyšším ohledem na požadavky zadavatele. Rekonstrukce železobetonové haly, renovace historického hotelu nebo drobná úprava sádrokartonu, například kanceláře - nic z toho pro nás není problémem.
Více informací týkajících se nabídky stavebních prací, a to nejen rekonstrukcí nebytových prostor, Vám rádi poskytneme. Kontaktujte nás.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!