Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Rekonstrukce domů, bytů

Rekonstrukce domů, bytů

rekonstrukce bytuKompletní rekonstrukce rodinného domu, bytu nebo panelové stavby je pro běžného člověka náročným projektem, pro nás to však není problém.
Svěřte rekonstrukci svého domu do rukou skutečným odborníkům. Realizacím rekonstrukcí panelových domů, bytů či rodinných domů, se věnujeme téměř od počátku své více než desetileté existence. Díky schopnosti realizovat veškeré projektové, stavební, řemeslné i technické práce, nabízíme celkovou rekonstrukci bytových staveb, rodinných domů a bytů takříkajíc na klíč.
Provádíme také šetrnou rekonstrukci historických budov s možností obnovy dobových fasádních systémů a původního rázu stavby.
Pro více informací nás můžete kontaktovat.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!