Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 19 Červen 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Akné?

akné tonikumHele, nevíš, co to je akné? Včera jsem to slovo zaslechla v tramvaji. Povídaly si o něm dvě paní, ale mluvily hodně potichu, takže jsem moc nerozuměla, co si říkají. Ale od té doby na to slovo už nemůžu zapomenout, víš. Pořád mně vrtá hlavou. Akné, akné, akné… A proč si tak špitaly, aby je nikdo neslyšel. Jako by to bylo nějaké tajemství. A o to víc mě to zajímá. To slovo ve mně hlodá jako červ, zavrtává se do mě jako vývrtka, pořád mně zní v uších… Že by to byla nějaká brož? Nějaká vzácná brož? Zní to tak anticky. Vznešeně…

 

Neeee, ty opravdu nevíš, co to je? To si děláš legraci!
Nedělám.
Tak to jsi šťstný člověk! Spoustu lidí akné trápí. Neví, jak se ho zbavit. Mají akné na zádech, na tváři, na hrudi… Prostě hrůza. To není žádná brož, vůbec žádná ozdoba. To si možná pleteš s akmé, ne?
Ne, ani akmé neznám.

Léčba akné

Hmmm. No nic, tak já ti teda vysvětlím, co to je akné. A hlavně, jak na akné! To lidi zajímá. Jak se zbavit akné! Proto chodí na web, čtou články, hledají odpovědi, pomoc, radu. Hledají léčbu akné, protože akné je trápí, nevědí, co s ním dělat. Stydí se za něj. Nechtějí chodit mezi lidi, nechtějí se svlíkat do plavek, jsou uzavření, hůř se seznamují, málo si věří, prostě katastrofa! A ty přijdeš s broží! To by bylo krásný, kdyby to byla ozdoba, ale ono je to přesně naopak!

Vážně??? A přitom je to takový hezký slovo. Vůbec bych nečekala, že se za ním může skrývat taková ošklivá nemoc. Teď už chápu, proč si ty paní špitaly. Asi řešily léčbu akné. Je pravda, že ta paní ho asi měla na obličeji a ta druhá říkala, že má akné na zádech. To jako že lidé mají akné i v dospělosti? To je hrůza!!! A ty víš, jak na akné?

No jasně. Čínská medicína ví, jak na léčbu akné. Hlavně čínská medicína v Praze, ta je nejlepší!

Jak vyléčit akné

Opravdu? Takže tam mně poradí?
To si piš! Čínská medicína v Praze je absolutně nejlepší. Léčí akné už dlouho a úspěšně. Všichni jsou spokojení. No úplný modelky. Paráda.
Hm, to bych to mohla taky vyzkoušet?
Mohla, ale vždyť žádný akné nemáš!
No, jo to, je škoda.
Co to zase povídáš, za nesmysly. Buď ráda, že nemáš akné na zádech nebo na obličeji. Akné v dospělosti je ještě horší než v pubertě. Hojí se mnohem hůř!
Ty toho tolik víš…¨
Taky pracuju pro čínskou medicínu! Máme webovky: www.cinsky-lekar.cz
Ty se máš!

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!