Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 19 Červen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Ubytování, Lázně, SPA
Ubytování jako u vás doma

Pokud si myslíte, že možnosti ubytování či možné ubikace se v České republice zužují pouze na komunistické hotely rádoby prvního světa a kýčovité penzionky na okrajích měst, jste na velkém omylu. Víte proč?

Celý článek...
 
Akné?

akné tonikumHele, nevíš, co to je akné? Včera jsem to slovo zaslechla v tramvaji. Povídaly si o něm dvě paní, ale mluvily hodně potichu, takže jsem moc nerozuměla, co si říkají. Ale od té doby na to slovo už nemůžu zapomenout, víš. Pořád mně vrtá hlavou. Akné, akné, akné… A proč si tak špitaly, aby je nikdo neslyšel. Jako by to bylo nějaké tajemství. A o to víc mě to zajímá. To slovo ve mně hlodá jako červ, zavrtává se do mě jako vývrtka, pořád mně zní v uších… Že by to byla nějaká brož? Nějaká vzácná brož? Zní to tak anticky. Vznešeně…

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!