Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Objev zdravého hubnutí

hubnutíAhoj Heleno! Tobě to sluší! Ty jsi snad zhubla! Jak jsi to dokázala? Já nemůžu uvěřit svým očím. Ty máš snad od dvě čísla menší velikost! Ukaž! Otoč se! No ne! Takový malý zadeček! A kde máš břicho? A druhou bradu? No to mě podrž! Já chci taky takhle vypadat! Cože? Zdravé hubnutí? A za jak dlouho? Cože? Tak krátce? To je nějaké rychlé hubnutí! A kde? čínská medicína? Vážně? To musím taky vyzkoušet!

 

Jídelníček na hubnutí

A myslíš, že to pomůže i mně? Vždyť víš, jak já ráda jím. Když jdu kolem cukrárny, tak si tu rakvičku prostě musím koupit a věneček a indiánka a větrník... Já bych jinak byla hrozně nervózní. Všude mám zásoby čokolády, aby když to na mě přijde, tak jsem nemusela nikam běžet, o půlnoci hledat benzinku, zvonit na sousedy, okusovat nábytek… Takhle jsem se jednou zakousla do stolu, málem jsem si vylomila zub. No vždyť se taky podívej, jak vypadám… Ten jídelníček na hubnutí bych opravdu potřebovala. Vždyť já jsem jak kombajn… A víš co to je, shánět třeba spodní prádlo? Nejenže ho nemají, ale vždyť já se ani do tý kabinky pomalu nevejdu. Jednou jsem se tam tak zašprajcla, že mě z ní musely tahat. No to byla ostuda. Já měla na sobě to spodní prádlo, bylo mně ještě k tomu malý… No od tý doby už jsem tam nešla…

Semináře: Zdravé hubnutí

Takže říkáš zdravé hubnutí… A jak se to dělá? Cože? A pak už nebudu mít tak hrozný hlad? Ne? A můžu jíst normálně? Jo? A to pak budu vypadat jako ty? Jééé…. A jak teda vypadá ten jídelníček na hubnutí? Co tam všechno je? Individuální? Aha… A smažený teda ne, říkáš… Hm, takže řízek teda taky ne? Ani hodně vyklepanej? S citrónem? No tak dobře… A cvičit taky? A hodně? Procházky stačí, jo tak to by šlo.

Rychlé hubnutí

A to rychlé hubnutí je to samé jako zdravé hubnutí? Nevíš? Asi jo? No já bych radši to rychlé, chci už vypadat jako ty. Vždyť já jsem úplná velryba, mě by mohli ukazovat v zologický… No hlavně, aby ten jídelníček na hubnutí zabral. A taky abych to vydržela… Já nevím, jak já bez těch věnečků vydržím… Ale zase kdybych si mohla zase vzít tu květovanou sukni, co jsem si koupila před dvaceti lety v Bulharsku… Že to zvládnu?  Tak já do toho jdu!

Více vážné informací o zdravém hubnutí najdete ve škole Hubnutí bez hladu

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!