Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 18 Září 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Školy, kurzy, semináře
Soukromé školy - stojí za to?

 

Přemýšlíte o soukromé škole? Bádáte nad tím, jestli je to správná volba? Není třeba v něčem háček? Víme, na co se přesně máte zaměřit!

Celý článek...
 
Znáte nejlepší univerzity na světě?

 

Světová špička vysokých škol, které dosáhnou skutečně jen ti nejlepší z nejlepších. Řada českých studentů o nich sní, ale nejsou jim na dosah. Víte, které to jsou?

Celý článek...
 
V čem školy selhávají?

Máte nějaké námitky vůči školám či školství? Přijde vám, že v některých případech učí zbytečnosti anebo látku nepotřebnou a zbytečně těžkou? Není to jediná věc, ve které vzdělávání dětí pokulhává…

Celý článek...
 
Objev zdravého hubnutí

hubnutíAhoj Heleno! Tobě to sluší! Ty jsi snad zhubla! Jak jsi to dokázala? Já nemůžu uvěřit svým očím. Ty máš snad od dvě čísla menší velikost! Ukaž! Otoč se! No ne! Takový malý zadeček! A kde máš břicho? A druhou bradu? No to mě podrž! Já chci taky takhle vypadat! Cože? Zdravé hubnutí? A za jak dlouho? Cože? Tak krátce? To je nějaké rychlé hubnutí! A kde? čínská medicína? Vážně? To musím taky vyzkoušet!

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!