Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Práce pro šmejdy?

Nabídek je plný internet a popis je skutečně lákavý. Přesto vám odmítají sdělit, o jaký druh práce anebo firmu se jedná. My ale víme, co od nich můžete čekat!

,,Šmejdi“ jsou již v dnešní době pojem, který se v Česku zapsal do lidového slovníku jako pojem pro takové lidi, kteří nutí ostatní ke koupi něčeho, na čemž nezbytně vydělají a nákupčího tak okradou. A podobně funguje i společnost Zepter.

Zepter na trhu

Firma Zepter je ve světě údajně známá prodejem luxusního a exkluzivního zboží, která obsahuje údajně nejvyššího možnou kvalitu a slouží ke spotřebitelským službám. To, jestli je zboží skutečně ojedinělé a exkluzivní, může posoudit zejména a jedině ten, kdo zboží vyzkoušel. Zepter produkty jsou lidem distribuovány na základě přímého prodeje, který probíhá buďto na vzájemné dohodě kupujícího a prodávajícího anebo v reprezentační formě, čili v kamenné pobočce firmy. Alespoň touto formou se firma Zepter obecně představuje.

Pohovor ze strany uchazeče

Na tzv. pracovním pohovoru je vám firma takto krátce představena. Ještě předtím ale musíte vyplnit dotazník, který bude sloužit jako jakási náhrada vašeho životopisu, který jste si přinesli. V dotazníku si můžete všimnout kolonky, ve které se vás ptají, jaký si vy sami představujete plat. Firma zprvu nabízí zhruba 20 000 Kč/měsíc. Pokud si přidáte, ohromíte je svými ambicemi a bude vám řečeno, že jste ideální uchazeč, protože míříte vysoko.

Následně si vás vezmou na osobní pohovor, přičemž jsou jim ve skutečnosti šuma fuk vaše kvality, třebaže vám budou tvrdit, že právě na vás zrovna čekali. Následně poté sepíšete „zkušební smlouvu“, kterou se dostáváte na zkušební dobu třech měsíců – vše funguje na stejné bázi jako v klasickém zaměstnání. Pokud vás zatím práce neodradila po přečtení internetových diskuzí, stačí si domluvit termín a přijít si práci zkusit.

Pracovní náplň u Zepter

Následně zjišťujete, že si připadáte podobně jako v call centru. Zákazníkům se všemi možnými druhy a silami pokoušíte prodat ony luxusní a exkluzivní hrnce, třebaže je nepotřebují a mají jich doma plno.

Zepter se převážně specializuje na prodej produktů a předmětů pro domácnost, takže údajné směsi na hubnutí či doplňky stravy proti lupence nečekejte. Firma si alespoň nehraje na alternativní lékárnu.

Jak vám ale již pravděpodobně došlo, svých min. 20 000 Kč měsíčně pochopitelně nedostanete, pokud nesepíšete přesně tolik smluv, které by za dvacet tisíc vydali. Nutno podotknout, že na smlouvy, které jste se svými zákazníky uzavřeli, je navíc (ne)nápadně napsáno číslo vašeho bankovního účtu, aby zaměstnanci finančního oddělení věděli, kam zaslat peníze za uzavřenou smlouvu.

Princip firmy Zepter tedy funguje na podobné bázi jako Herbalife. Pokud máte obchodního ducha a nedělá vám problém přesvědčovat lidi ke zbytečnostem, tato práce je přesně ta správná volba pro vás. Pokud na to ovšem nemáte povahu, raději dejte hned ruce pryč.

Je ovšem ale jen na vás, zdali se o práci pokusíte. Zkouška nic nestojí a otázkou už jen zůstává, zda by do toho šel i sám Vlk z Wall Street.

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!