Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Pondělí, 27 Květen 2019
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Balení a kompletace produktů

Součástí konce naprosté většiny výrobních procesů je balení a kompletace produktů. Touto fází končí každá linka a pro následující expedici a dopravu k zákazníkovi je maximálně důležitá kvalita balení! Základem kvalitního logistického plánu platí pravidlo, aby každý výrobek byl ve správný čas, na správném místě a v požadované kvalitě. Dobře zabalený výrobek usnadňuje manipulaci, znemožňuje omyl při transportaci a zabrání poškození.

 

Naše společnost disponuje širokou škálou moderních balících strojů. Pro každý druh zboží umíme sestavit ideální plán pro balení s výběrem nejvhodnější technologie i použitého obalového materiálu. Při navrhovaném postupu myslíme na nízké náklady, ale rovněž i na příznivý ekologický dopad na životní prostředí. Veškerá naše zařízení splňují požadované normy nejvyšší jakosti.

Součástí balicí linky je pak možná návaznost na kompletaci. Kompletace baleného zboží je využívána při tvoření rodinných nebo velkoodběratelských balení. Usnadníte tak svým klientům odběr většího množství prodávaného zboží – vytvořením samostatné jednotky s již odpočítaným/odměřeným množstvím.
Kompletace má své využití i při tvorbě speciálních balíčků – v rámci rozšířené nabídky a kolekce více druhů zboží do jednoho odběratelského košíku. Často bývá využívána sezonně – vánoční balíčky, velikonoce, začátek školního roku atd.

Vaše zboží pomůžeme zabalit a kompletovat i vám. Neváhejte si, prosím projít naši detailní nabídku nebo se na nás kdykoli obraťte. Profesionálně školený personál vám zodpoví vaše jakékoli dotazy a pomůže navrhnout ideální balící sestavu.

Polepování – etiketování

Pro snadnou rozpoznatelnost nabízeného zboží je nutná etiketa. Etika udává naprosto jasné informace o druhu a použití výrobku, o jeho skladování a trvanlivosti. Zákazníci se učí číst etikety a složení výrobku a čím dál více se zajímají o podrobnosti. Usnadněte svým zákazníkům tyto informace. Platná etiketa je u mnoha výrobků dokonce nařízená zákonem!

Správná etiketa musí plnit nejen svou informativní hodnotu. Může být prostředkem pro vaši další prezentaci. Může vhodně doplnit a zvýraznit prodávané výrobky. Musí splňovat pevné technické požadavky – musí být světlo stálá, barevno stálá a pevně držet na svém místě.
Naše společnost disponuje širokou škálou moderních balících strojů. Pro každý druh zboží umíme sestavit ideální plán pro balení s výběrem nejvhodnější technologie i použitého obalového materiálu včetně polepování a etiketování! Při navrhovaném postupu myslíme na nízké náklady, ale rovněž i na příznivý ekologický dopad na životní prostředí. Veškerá naše zařízení splňují požadované normy nejvyšší jakosti.
Nejen v základní funkci polepení etiketou – vaše výrobky můžete vhodně doplnit dalšími polepy – pro zvýraznění akce, sezonního zboží či dalších marketingových nástrojů.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!