Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Fitness parťáka můžete mít stále při ruce

chytrý náramekExistuje plno lidí, kteří touží zhubnout, nabrat svalovou hmotu anebo se alespoň dostat do dobré fyzické kondice. Ne každý to ale zvládne sám a na výživového poradce, který by mu byl oporou 24 hodin denně, zkrátka nemá peníze. Našli jsme pro vás perfektní způsob, jak se hlídat a k tomu mít navíc stále plnou podporu.

Ne pro každého je cvičení a hubnutí hračka. Plno lidí se v okruhu fitness ještě stále nevyzná a navíc nemá dostatek sebedůvěry v to, že se jednoho dne dostane do své vysněné kondice. U takových jedinců obvykle každý pokus o hubnoucí proces končí s kyblíkem zmrzliny a vínem u televize. Důvodem obvykle bývá nedostatek motivace a víry v sebe sama anebo někdy dokonce také nedostatek finančních možností. Ne každý má na osobního výživového poradce, který nám poradí vždy, když budeme potřebovat a ne každý si bude moct dovolit vlastního pohybového trenéra, který nás namotivuje a donutí cvičit, vždy když budeme potřebovat. Co takhle si ale pořídit oboje v jednom, a to za rozumnou a jednorázovou cenu, která se nebude den po dni zvyšovat? Možná se vám to zdá již předem nemožné, ale na rovinu – nebyla nedůvěra ten hlavní problém zániku?

Náramek GoBe - Osobního pomocníka můžete mít hned!

náramek na kolorie

Seznamte se s nově vyvinutým přístrojem, který dokáže být váš osobní trenér, výživový poradce a dokonce i lékař v jednom:  GOBE náramek. Jedná se o tzv. chytrý náramek, který vám může pomoci zhubnout anebo zlepšit tělesný stav a kondici. Jednoduchým způsobem si jej umístíte na ruku, díky čemuž bude neustále skrz kůži kontrolovat chod vašeho organismu, podobně jako to díky některých aplikacím dokáží i dnes již téměř všemi známé chytré hodinky. Nutno podotknout, že žádné nenajdete s podobně cíleným záměrem jako je GOBE náramek nehledě na to, že jedině on nabízí široké možnosti funkcí a aplikace, díky čemuž bude vaše tělo jakoby monitorováno a hlídáno pokaždé, když jej budete mít nasazený.

Nejedná se jen o drahý módní doplněk, ale právě naopak - fitness náramek je perfektním řešením v případě, kdy potřebujete mít tělesnou kondici neustále pod kontrolou. Ideální je zejména v těch případech, kdy jeho majitel touží po redukci váhy, jelikož nabízí skvělou aplikaci, díky které správný příjem dané výživové hodnoty nebude problém hlídat. Chytrý náramek bude ale předem potřeba spárovat i s chytrým mobilem, jehož operační systém bude kompatibilní. V nejlepších případech se bude jednat o nové tipy iOS anebo Androidu, za jejichž pomoci si vytvoříte účet na dané webové stránce, jejímž prostřednictvím získáte vlastní profil, díky kterému budete mít neustálý přehled o přísunu kalorií do svého těla.

Program na redukci váhy tentokrát bude spočívat v počítání kalorií, kvůli kterému se ale sami nebudete muset v tomto ohledu namáhat. Aplikace vše pomocí kalkulačky kalorií vypočítá za vás a vaším úkolem již bude jen vyhovět jejím požadavkům.

Chytrý náramek GOBE nabízí plno možností, jak se dostat nejen z nadváhy. Díky elektrickému trenérovi a poradci navíc získáte motivaci a přehled o sobě samém, který má jen málokdo!

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!