Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Shellac útočí aneb krásné a přirozené nehty bez gelu?

shellacKaždá žena by měla mít na rukou krásné nehty. Proč? Odpověď je jednoduchá. Jsou totiž malou, ale viditelnou třešničkou na dortu ženské přitažlivosti. Každý se dívá na ruce a někdo dokonce jako první. Rychlé, efektivní a čím dál oblíbenější řešení přináší manikúra Shellac. Pojďme se jí tedy podívat na zoubek.

Co je to vlastně ten Shellac?

Shellac, neboli někdy také Shell lak, je novinka, která se objevila v loňském roce a získala si obrovskou oblibu zákaznic. Kouzlo této manikúry spočívá v tom, že se nanáší na vaše vlastní nehty, je rychlá a poskytuje naprosto přirozený dojem. Dříve jsem chodila do salónu na gelové nehty, které jsou sice pevné, ale pokaždé jsem se naštvala, že mi manikérka ostříhala vlastní nehty a při nové manikúře byly poničené, a tak mi vlastně nezbývalo nic jiného, než chodit stále znovu a znovu, anebo čekat minimálně měsíc, než moje nehty dorostou a uzdraví se. Byly jako papír.

Zkusila jsem to!

No a tak jsem si počkala. Preferuji nehty přirozené, ale nepříliš dlouhé. Manikúra Shellac mi přišlajako dobrá volba, protože jsem ji viděla na své kolegyni z práce a moc mě zaujala. A tak jsem to zkusila.

Jak manikúra Shellac probíhá?

V kosmetickém salónu vás čeká asi půlhodinová až hodinová relaxační procedura, při které manikérka nejprve ošetří vaše nehty a kůžičku okolo, následně aplikuje několik vrstev průhledného laku, který po každém nanesení krátce zapeče ve speciální troubě.

Nehty se nezničí

Nehty zůstanou nepoškozené, ale lak je krásně vylepší, upraví do zářivého lesku a vrstvy nejdou na oko vůbec vidět, přestože jsou nehty velmi pevné, téměř jako gelové. Jen s jedním rozdílem – tolik se nelámou a neodlupují. Také při odrůstání nejde rozdíl tolik poznat, a tak na Shellac nemusíte chodit tak často, jako na nehty gelové.

Barev Shellacu je obrovská škála, vlastně neexistuje žádné omezení. A tak je jenom na vás, jakou barvičku zvolíte. Anebo je manikérka upraví do podoby francouzské manikúry, která je také stále mnoha ženami preferovaná.Kromě výše uvedených důvodů můžete Shellac manikúru zvolit třeba jen proto, že si chcete uzdravit své vlastní nehty, které jsou vystavované různým vlivům, a tedy lámavé, anebo doslova jako papír. Shellac si můžete nechat aplikovat třeba jen na měsíc a vaše nehtíky se „vzpamatují“ a budou zase zdravé a plné síly.

Jednoduchá aplikace i odstranění

Pokud se rozhodnete nehty metodou Shellac sundat dolů, nemusíte se obávat katastrofálních důsledků. Aplikuje se pouze speciální látka, která lak jedním tahem „rozpustí“ a odstraní, aniž by došlo k poškození, zlomení nebo zkrácení nehtu.

Pokud se tedy rozhodnete jít do toho, rozhodně vám díky vlastní zkušenosti dávám zelenou.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!