Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Nejen vlasy jsou korunou krásy, dlouhé řasy nejsou o nic méně důležité

Filmy ze šedesátých či raných sedmdesátých let. Herečky s hustými černými řasami, svůdné kočičí pohledy. Který muž by odolal?

Vzpomeňme si třeba na Brigitte Bardotovou anebo Sophii Lorenovou. Obě patřily k sexsymbolům tehdejší doby. A nádherné oči, orámované tmavými dlouhými řasami jim k tomuto označení, samozřejmě kromě dokonalých křivek a půvabné tváře, výrazně dopomohly. Trend dlouhých řas se vrací. Pokud však ženy nemají dlouhé husté řasy od přírody, co počít? Zoufat si rozhodně nemusejí. Na trhu je dostatek zhušťujících i prodlužujících řasenek. Pokud však nepomůže ani tohle anebo má nedostačující účinek a žena touží po něčem jiném, lepším, pak jsou metody, jak si ke krásným řasám dopomoci. Zájem o prodlužování řas neustále roste a již skoro každý kosmetický salon nabízí tuto službu.

Většinou v jejich nabídce najdete především dvě metody. Ta první spočívá v nalepení trsů řas do mezerek mezi řasami zákaznice. Trsy se skládají z pravých řas, přesto není toto prodloužení vysloveně nenápadné. Je určeno spíše pro slavnostní příležitosti, avšak jsou zákaznice, které jej využívají i pro nošení denní. Zde je však na místě připomenout, že řasy postupem času od aplikace vypadávají – a to při prodloužení jakoukoliv metodou a je třeba je docházet do kosmetického salonu doplňovat. Ne vždy se to z časových důvodů povede okamžitě, ať již z důvodu vytíženosti salonu anebo kvůli nedostatku času zákaznice. U prodloužení trsy je vypadnutý trs viditelný a působí neesteticky. Stejně jako není možné počítat s tím, že si tohoto prodloužení řas nikdo nevšimne. Pokud tedy chcete dlouhé řasy a přirozený vzhled, volte metodu lepení řasy na řasu. Tento způsob prodloužení řas je nenápadný a pohodlný.

Kosmetička aplikuje pomocí speciálního lepidla jednu syntetickou řasu po druhé na vaše vlastní řasy. Zabere to poněkud více času a práce musí být odvedena naprosto precizně. Od toho se odvíjí cena za tuto službu. Mnoho zákaznic se cítí odrazeno od možnosti nechat si tuto úpravu zevnějšku provést, avšak kosmetické salony nabízení také akční ceny na prodlužování řas a najdete řadu nabídek na nejrůznějších slevových portálech.

Zkuste tedy tuto možnost a uvidíte, že okolí pozná změnu, jen si nebude jisté, v čem ta změna spočívá. Až o sobě uslyšíte, že vám to poslední dobou nějak podezřele sluší, jen nemohou přijít na to, co se změnilo, jen se usmívejte. Vy sama to víte a to přece stačí…

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!