Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Česká populární banka

Nejste spokojeni u své nynější banky a rádi byste od ní odstoupili? Hledáte něco nového a výhodného? Anebo si jen chcete otevřít nový bankovní účet? Víme, kde neproděláte!

V posledních pár měsíců stále víc a víc převážně mladých lidí přestupuje k bance s názvem Fio. Většina zastává údajný názor, že se jedná o zbrusu novou instituci, ale není tomu tak. Česká Fio banka působí na našem trhu již řadu let a jako menší zajímavost berme v potaz také to, že v roce 1998 jako první banka v České republice oficiálně spustila internetové bankovnictví.

Banka pochopitelně nenabízí jen klasický účet, ale i celou řadu spoření, které se může hodit např. při onemocnění (lupenka, cukrovka), ale i možností investovat.

Jaké výhody Fio banka pro klienty nabízí?

Pokud se rozhodnete pro založení účtu, nemusíte si nutně sjednávat schůzku přes telefon anebo e-mailem. Bohatě stačí, když si uděláte čas a zajdete si do místní pobočky. Sice si chvilku posedíte a počkáte v případě, že před vámi budou další lidé ve frontě, ale i tak máte jistotu, že se na vás dostane.

Samotný účet je bankovním a finančním poradcem založen takřka okamžitě. Na základě byrokracie ale potřebujete dvě věci, a těmi je počáteční vklad (minimálně 100 Kč), aby mohl být účet aktualizován a spuštěn a pochopitelně také průkaz totožnosti, čili OP. Následně je s vámi sepsána smlouva, která nabízí celou řadu výhod, které jsou zdarma stejně jako váš Fio účet a internetové bankovnictví.

Fio banka také nabízí zdarma aplikaci do vašeho mobilního telefonu, kterou nazývá Smartbanking, s kterou můžete neomezeně pracovat a dle osobního nastavení odesílat příkazy. Trvalé bankovní příkazy, inkasa a SIPA jsou zdarma nezávisle na jejich potřebě či množství stejně jako příchozí i odchozí platby.

Velkou výhodou u Fio banky je také to, že obdržíte bezkontaktní kreditní kartu, která zvládne platbu bez pinu až do 500 Kč. Pin si také můžete zvolit či vymyslet sami, což je výhodou zejména pro zapomnětlivce. V některých případech si dokonce můžete pořídit i vlastní číslo bankovního účtu na základě vašeho přání.

A to ještě není vše. K tomu všemu vám Fio banka do uvítacího klientského balíčku přibalila i 10 výběru z Fio bankomatů měsíčně zcela zdarma a dalších 5 i z cizích bankomatů závisle na aktivitě používání vaší bezkontaktní kreditní karty.

Fio banka vám zabrání utrácet!

Na Fio bance je v neposlední řadě také skvělé to, že je vám zablokován debut neboli kontokorent, což u jiných bank (např. u Komerční banky) takřka samo od sebe neexistuje a vy můžete jít do mínusu kdykoliv.

Fio banka ale zavedla zvláštní druh systému, který se aktivuje hned při základním v kladu při založení účtu. 100 Kč funguje jako jakýsi mezník. Pokud se blížíte k této částce, najednou můžete zjistit, že nemůžete platit. Vkladní stokoruna totiž byla automaticky zablokována právě proto, abyste nešli do mínusu. Pochopitelně vám ji ale banka vrátí, pokud byste se rozhodli Fio účet zrušit.

Pokud se vám politika banky Fio zalíbila, neváhejte jít do toho!

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!