Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 19 Červen 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
I maminka od dětí může být slavná vlogerka!

Pokud jste žili v domnění, že blogování a točení videi není pro každého, pak jste na velkém omylu. Už dávno v televizi či na internetu nevidíte jen ty slečny, které mají ideální míry, krásné vlasy, sympatickou tvář a perfektní pleť. A vlastně nezáleží ani na tom, zda jsou mladé, svobodné a bez závazku, protože do kurzu se dostávají vlogerky jako matky!

Fenoménů může být plno. Někdy je to revoluce v léčbě echinokokózy, jindy v prodlužování řas, potom ve zvýšené kvalitě přípravků na akné a příště třeba jen v tipech, které fungují v případě, když nevíte, jak se zbavit parazitů. Poslední dobou se ale rozléhá fenomén mladých či starších maminek, které vládnou ve světě youtube a jejich videa ze života jsou hotovým trhákem.

Nejznámější stoupenec tohoto trendu

Pravděpodobně nejslavnější maminkou na českém youtube bude paní z kanálu Mamalifestyle. Majítelka kanálu s přeloženým názvem - ,,Mámin životní styl“ se v reálném světě jmenuje Tereza a své křestní jméno netají. Možná, že když budete trpěliví a hloubaví, určitě na internetu najdete její příjmení anebo dokonce to, v jakém městě České republiky bydlí, jelikož tato máma se příliš mnoha věcmi a informacemi netají.

Jak vám již pravděpodobně došlo, její videa jsou velice úzce spjata s jejími dětmi. Tereza má synka Šimonka, který už chodí do školy a kojence Adélku, která přišla na svět v loňském roce. Mamalifestyle toho pochopitelně neváhala využít a již od druhého měsíce těhotenství s Adélkou začala točit a vydávat na internet tzv. Těhotenský deník.

Co můžeme čekat v jejích videích?

Těhotenský deník měl obrovský úspěch. Tereza v těchto videích, která vycházela každý měsíc (a ještě stále vycházejí i po narození miminka) otevřeně mluví o těhotenství, o tom, jak se cítí v jiném stavu, jaké má problémy a chutě, ale zároveň se nám také snaží nastínit velikost plodu a bez studu ukazuje i svoje rostoucí bříško, které se s každým videem zvětšuje a zvětšuje. Videa po Adélčině narození sice mají stejný název, ale logicky mapují život a první měsíce kojence, což jsou užitečné rady nejen pro budoucí maminky, jelikož se jedná o rozšíření informací klasické vývojové psychologie, do které růst a vyvíjení se zdravého miminka rozhodně patří.

Přesto vám kanál Mamalifestyle neposkytuje jen tento druh videí. Bez problému u této mámy můžete najít i klasická ,,beauty“ videa, v kterých Terezka mluví zejména o módě, zdraví anebo kosmetice, takže na své si mohou přijít i slečny a dámy, které dětská tématika prozatím nezajímá, či videa podobného typu nevyhledávají.

Zatím to vypadá, že Tereza z kanálu Mamalifestyle je úplně první vlogerkou a maminkou, která veřejně ve videu ukázala své novorozené dítě, mladšího synka a navíc se na toto téma rozhodla vydávat videa, která nejsou jen naučná a nemusí plnit jen princip předávání informací, ale zároveň s nimi přijdeme i na jiné myšlenky. Na mámině kanálu rozhodně nechybí zábava, pozitivní energie a elán, který by tato vlogerka mohla rozdávat ve velkém!

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!