Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Sobota, 19 Červen 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Svět podle Lu vás pohltí

Vadí vám, jak jsou všechny beauty blogerky hubené a vy se díky tomu cítíte méněcenní? Už nemusíte, všechny totiž hubené opravdu nejsou. A ne, nejedná se ani o blogerky, které se prostřednictvím internetové podpory pokouší zhubnout. Jedná se o dámu, která svá kila navíc umí nosit!

Kdo je Lu, o které mluvíme?

Je to už dobrých pár let, co vzniknul blog, který se původně jmenoval Svět módy XL podle Lu a byl o ženě, která sice trpí nadváhou, ale skutečně jí to nijak nepřekáží. Zakladatelka se jmenuje Lucie Dolejší a nejedná se o první a jedinou internetovou stránku, kterou vlastní čí zpravuje. Lucie je totiž vizážistka a kompletní poradce v oblasti emage, čímž se i živí. Přesto od ní salón na prodlužování řas nečekejte.

Lucie tiše a velice ráda přiznává, že když svůj blog zakládala, ani v hloubi duše nepřemýšlela o tom, že by její stránka mohla mít takový úspěch. Spíše ji brala jako únik z běžného života vydělávající ženy a milující matky dvou dětí. Později ale začala natáčet videa na youtube a pak začal průlom, poněvadž ji fanoušci začali doslova milovat.

Co byla ideologie Lu?

Prvotní ideologie jejího blogu byla hluboce zasazená v tom, že i žena s nadváhou či obezitou může být krásná, sexy a vzhledem se může bez problému rovnat i té nejhezčí modelce, pokud samozřejmě ví, jak na to. Její blog tedy zpodobňoval její osobitý styl a charisma, které z její postavy jakoby vytáhlo to nejlepší.

Třebaže Lu není zastáncem čínské dieletiky či výživového poradenství v Praze ale po pár letech zhubla skoro 30 kilo, a třebaže stále nebyla štíhlá (což ani sama po sobě nechtěla), její blog se posléze přejmenoval na Svět podle Lu. To už ovšem nebyla hlavní myšlenkou silnější a krásná žena, ale kosmetika, líčení, přípravky na akné a jiné kosmetické produkty, ale také videa s nákupem oblečení. Speciální je také video, kde Lu otevřeně hovoří o své alopecii, která jí způsobuje vypadávání vlasů.

Co se stalo s blogem dnes?

Web zvaný Svět podle Lu je již dnes zrušen, a to především díky Luciiným osobním problémům, které nechtěla zatahovat do blogového života a hodlala odejít. V ústraní jí to ovšem příliš dlouho nevydrželo, a vrátila se alespoň tedy na svůj kanál na youtube, kam začala přidávat nejen kosmetické a módní hauly, ale i vlogy a veliké oblibě se radují i její dlouhá povídací videa o životě, světu anebo duševních hodnotách, která jsou známá svou délkou. Přesto si je její divačky a fanoušci nemůžou vynachválit. Kdo má navíc zájem, může Svět podle Lu sledovat i na Twitteru, kam vkládá příspěvky, což má být poněkud osobnější náhražka za facebook, kde měl její web svoji vlastní stránku, kterou při svém odchodu taktéž zrušila, jelikož docházelo často ke konfliktům.

Dnes je Lucii přes čtyřicet, shozená kila má zase nahoře, ale práce s videi a jejich natáčení ji baví víc než kdy předtím. Třeba se jednoho dne vrátí i na starý blog. Rozhodně můžeme říct, že Lu budeme držet palce jak v internetovém, tak i osobním životě.

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!