Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Pátek, 22 Leden 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
E-shopy, Internet marketing
I maminka od dětí může být slavná vlogerka!

Pokud jste žili v domnění, že blogování a točení videi není pro každého, pak jste na velkém omylu. Už dávno v televizi či na internetu nevidíte jen ty slečny, které mají ideální míry, krásné vlasy, sympatickou tvář a perfektní pleť. A vlastně nezáleží ani na tom, zda jsou mladé, svobodné a bez závazku, protože do kurzu se dostávají vlogerky jako matky!

Celý článek...
 
Svět podle Lu vás pohltí

Vadí vám, jak jsou všechny beauty blogerky hubené a vy se díky tomu cítíte méněcenní? Už nemusíte, všechny totiž hubené opravdu nejsou. A ne, nejedná se ani o blogerky, které se prostřednictvím internetové podpory pokouší zhubnout. Jedná se o dámu, která svá kila navíc umí nosit!

Celý článek...
 


Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!