Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Biokrb v jednací místnosti? Dodá vám na image!

 

Biokrby se perfektně hodí do velkých i malých firem a společností. Jsou velice moderní, svěží a přesto klasické. O majiteli či zakladateli vypoví víc, než si myslíte. Jak správně vybrat biokrb tak, aby vám udělal tu nejlepší vizitku? Co by se nemělo opomínat a na co je třeba klást speciální důraz?

 

Proč upřednostnit dražší biokrb před levným?

Vybavení společnosti anebo firmy vždycky bude vizitkou majitele. Tak proč se nezaměřit již na samotný interiér, který dává jasně najevo určité postoje, ale i styl. Biokrb je pak finančně nenáročným řešením, které má ale luxusní vzezření. To ale samozřejmě v případě, pokud vybereme správný model. Vážně bychom se při výběru měli tolik dívat na peníze?

Kvalitní biokrb většinou poznáte právě díky částce, za kterou je nabízen. Ta je obvykle výrazně vyšší než u standartních anebo průměrných modelů. Vše má ale dobrý důvod, který se zároveň odráží i od samotné životnosti zařízení. Při výběru je tedy dobré sledovat hned několik vodítek a faktorů, se kterými se můžete dopídit k tomu, že koupě nikdy nebude litovat. Ba právě naopak – peníze se vám sami vrátí. A to formou nových klientů.

Jak najít spolehlivý biokrb?

V prvé řadě bychom se měli dívat především na samotnou kvalitu zpracování, což můžete sami usoudit i jako laici na první pohled. Dalším důležitým faktorem je pochopitelně samotný materiál. Nejkvalitnější bývají biokrby z mramoru. I jejich propracování je špičkové, ale bohužel si za ně hodně připlatíte. Pokud ale toužíte i tak ušetřit, sledujte především to, zdali byla při výrobě použita ocel. Ta totiž skvěle odolává vysokým teplotám na rozdíl od hliníku a nejrůznějších pofidérních slitin s nízkou životností.

Další možností, na které se někteří výrobce snaží co nejvíce je ušetřit, pak může být barva anebo nátěr. To pravděpodobně na první pohled sami nerozeznáte až tedy na výjimky. Nekvalitní nátěr totiž poznáte podle toho, že při hoření nepříjemně zapáchá. Zápach je při hoření biokrbů naprostým tabu. Obvykle bývají cítit neutrálně anebo dokonce voní, pokud vyberete biolíh s vonnou příměsí.

Posledním, ale ne méně důležitým faktorem, na který je třeba se dívat, je samotný hořák a ,,vana“ na biolíh. Vše by mělo být taktéž z oceli, nikoliv z hliníku. Ocel dokáže odolávat vysokým teplotám při hoření, hliník ale nikoliv. Při vysokém žáru se deformuje. Hořák by měl mít navíc menší otvory pro větrání, možnost regulace výkonu a také dostatečnou těsnost. Ty méně kvalitní takové možnosti nemají, což znamená, že je nelze jednoduše zhasnout a vy musíte čekat, až biolíh dohoří sám, což může být leckdy nepraktické. A zvláště v takovém případě, kdy musíte nečekaně opustit dům…

Zásadní problém, který spočívá v levných a nekvalitních biokrbech, bohužel často tkví i v tom, že je zde snížená bezpečnost, na kterou by se nemělo zapomínat.

S těmito jednoduchými radami už pro vás nebude problém najít ten správný biokrb na míru přesně pro vás. Vysoce kvalitní zpracování a navíc za rozumnou cenu nabízí e-shop bio-krby-kamna.cz

 

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!