Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Vědci měřili v bytech škodlivé chemikálie - ovzduší je podle nich podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.
Čistota je nejdůležitější zbraní proti škodlivému prostředí - interiér by měl být lehce vytíratelný a dostatečně větraný. 
Pro svůj výzkum odborníci zřídili speciální měřící komoru - laboratoř, ve které dle plánu mění nábytek. Obývák, ložnice nebo kancelář pak slouží k měření uvolňovaných škodlivin do ovzduší. A podle nich ovzduší je podstatně škodlivější uvnitř budov než venku.

Celý článek...
Zkrášlete svou stěnu kamennými obklady

V současné době můžeme být svědky toho, jak se roztrhl pytel s novými pohledovými materiály. Jedním z těch nejžádanějších jsou kamenné obklady. Ačkoliv už se nejedná o klasické obklady z přírodního kamene, ale spíše o přesné imitace kamenných obkladů - technické vlastnosti kamene zůstaly relativně zachovány.

 

Vnitřní kamenné obklady jsou vyrobeny hlavně ze zpevněné sádry, což jim dodává určitou lehkost a specifický charakter. Je příjemnější mít na zdi v obývacím pokoji obklad, který Váží 2 kg, než obklad který váží 10 kg. Sádrové obklady jsou znatelně levnější, než je tomu u jiných možností kamenných obkladů. Proto si krásnou kamennou zeď může pořídit i průměrně vydělávající člověk. Takový zásah do domácnosti přinese luxus a eleganci po dlouhá desetiletí.

Pokud chceme obkládat například fasádu, či jiný prvek v exteriéru - pak pro nás budou pravděpodobně to pravé venkovní kamenné obklady. Zde se jedná o dekorativní obklady vyrobené z odlehčeného betonu. Beton disponuje vynikajícími izolačními vlastnostmi, takže na Vaší fasádě nebude sloužit čistě pro vzhledové účely. Beton se snáší s vodou, vlhkem i teplotními výkyvy. V tomto ohledu se oproti sádrovým obkladům liší.

Pro správný nákup doporučujeme požadovat od svého prodejce vypracování grafického návrhu. Tak získáte lepší představu a výsledku realizace. Přejeme hodně štěstí při výběru kamenných obkladů.

 

 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!