Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

 

Myslíte si, že cestování je pro každého jen čirou zábavou a koníčkem? Pro některé může být povinností a pro jiné naopak hotovým peklem. Víme, proč to tak je a víme i to, co dělat, aby cestování nebylo tak hrozné…

Celý článek...
Co ženám vadí na mužích?

Jste žena a váš partner vás stále něčím zlobí? Anebo jste naopak muž a chcete zjistit, čím něžné pohlaví stále dopalujete? V našem článku se můžete podívat, zdali se vaše názory shodují anebo čím si to muži kazí u žen…

 

O tom, čím ženy dokáží přivést muže k šílenství, už víme. Tentokrát se proto obrátíme na věci a činnosti mužů, které ženám vadí a dělají čáry přes rozpočet. Zatímco my investujeme do prodloužení řas a permanentního make-upu, oni mají jiné neduhy:

Nic nevím a nikdy jsem nebyl

Pánové jsou velcí tajnůstkáři a na začátku vztahu právě tato mužská vlastnost může vyvolávat zamilovanost, která je způsobena vzrušením a touze po dobrodružství. V plnohodnotném a vážném vztahu už ale nejsou mužské tajnosti nic moc, ba co víc, spíše opak.

Ženy touží potom, aby se jim muž svěřoval, byť by šlo o malichernost. Muži se ale svěřovat zásadně nebudou a radši budou před něžným pohlavím zatloukat anebo tajnůstkařit o tom, co zrovna dělali anebo dělají. Většina žen to nesnáší a následně nabydou pocitu nejistoty a možných domněnek o možné nevěře. O něco takového se ale vždy jednat nemusí. Muži jsou zkrátka nezávislí a nemají potřebu partnerce sdělit, že jdou na fotbal či na toaletu.

Rychle to vypni!

Muži neustále vysedávají u počítače. Většinou ale nesurfují po netu ani nechatují na facebooku. Zkrátka a jednoduše hrají hry. Ne hodiny v kuse, ale rovnou dny, takže pokud žena ví, kdy vyjde na světlo světa další díl jeho oblíbené hry, může si koupit letenku a poklidně odletět na měsíc k moři.

Muži jsou jako děti a pravděpodobně právě proto tolik času tráví hraním her na počítači, protože skládat lego je ve vyšším věku infantilní. Ženy tuhle jejich zálibu jaksi nedokážou pochopit a vlastně ji ani chápat nechtějí. Následně pak smutně přemýšlí o tom, kdy jejich partner vypne počítač anebo co by se dalo dělat s časem, kdyby nehrál…

Udělám to za chvíli

Jedná se o typickou mužskou odpověď na to, když se po něm něco žádá. Je jedno, jestli si přejete, aby umyl nádobí či vynesl odpadky, zkrátka a jednoduše to vykoná za chvíli, potom, pak, až skončí fotbal, až bude mít důvod vstát, až bude mít chuť anebo až se mu bude chtít.

Muži mají dojem, že na všechno mají spoustu času a potom se nepřestávají divit, když se jim práce nakupí a následně litují, že nejsou ženami, které dokáží dělat více činností zároveň. Muži prostě věci vždy odkládají a výmluvy používají různého typu na rozdíl od žen, které většinou vše řeší hned.

Neměl by sis uklidit?

Ženy jsou na muže v některých případech až příliš čistotné. Kdyby jim část čistotnosti propůjčili, nebylo by to vůbec špatné. Muži nevadí, že leží v několik dní starých ponožkách a na zemi se mu hromadí prázdné flašky piva a pytlíky od brambůrek.

Prázdné igelitky a tašky nepovažuje za nepořádek, ale za normální záležitost. Také údajný svinčík považuje za věci na očích, které zkrátka každou chvíli potřebuje. Kdo by takové uklízel? Jen málokterá z žen ale dokáže přehnaný binec tolerovat. O to horší pak bude společná domácnost.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!