Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Jak nepříjemný může být kašel?

suchý kašelJistě se s tím setkal každý z nás. Zaplatíte si dovolenou a hned prvním vaším zážitkem je rýma a kašel. Mně se to stalo loni v zimě. Vyrazila jsem si s rodinou na hory a znáte to, šetřili jsme celý rok, abychom si těchto vysněných deset dní užili, a nakonec jsme všichni chytli kašel. Navíc šlo o suchý, dráždivý kašel, který zrovna na horách dokáže člověku zkazit chuť ke sportu. Koupili jsme tedy sirup proti kašli a vyrazili na svah. Neumíte si ani představit, jak nepříjemné to bylo, obzvlášť děti si zkusily svoje. Dětský kašel navíc vzbuzuje i zájem okolí, kamkoliv jsme se pohnuli, lidé se na nás dívali jako na nebezpečné bacilonosiče, a co si budeme povídat, já se jim ani moc nedivím.

Následoval tedy další nákup léků na kašel, tentokrát jsme místo sirupu zvolili pastilky proti kašli. Výsledek ovšem nebyl o moc lepší, děti navíc začínaly kašlat stále víc a víc. Jedinou dobrou zprávou bylo, že jsme měli skutečně jen kašel, čekala jsem, že to přejde do teploty nebo bolesti hlavy, ale kromě rýmy se žádné další příznaky nedostavily. Alespoň u mě byl největší problém v tom, že běžně stíhám tak tak lyžovat, natož ještě každou chvíli vytahovat kapesník, nebo si ucpávat ústa při kašlání. Děti navíc začínaly být protivné a lyžovat už nechtěly vůbec.

Jak jsem se tedy nakonec kašle zbavila?

Když už jsem si byla jistá, že je dovolená ztracená, objevili jsme skvělý přípravek, který nám od kašle dost ulevil. Nemohu říci, že by to probíhalo, jako když utne, ale kašel odezníval opravdu rychle. Stačil jeden den klidu a už jsme byli jakž takž schopní vyrazit opět do terénu. Dovolená byla tedy nakonec zachráněna a loňské hory byly opravdu jedny z nejlepších, co jsem kdy zažila. Tento přípravek bych vřele doporučila každému, kdo potřebuje rychlou a spolehlivou úlevu od kašle. Tohle byla moje první zkušenost s přírodními léky a musím říct, že skutečně pozitivní. V současnosti se poměrně často obracím pro pomoc k přírodní medicíně a ta mi skutečně v drtivě většině případů vytrhne trn z paty.


Individuální zdravotní poradenství zdarma.

Mate zde unikátní možnost získat individuální konzultací. Stačí jen vyplnit následující formulář:

cinský lékař on-line poradna s lékařem TČM


 

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!