Stavební firmy - realizace staveb  
stavebni firma
 
info linka: +420    608   80  80  89
 
 
Neděle, 25 Červenec 2021
Случайная новость

Extrémně vysokou pokutu, 1,2 miliónu korun, uštědřili magistrátní památkáři společnosti Bau-Invest Soukenická 12. Ta se totiž pustila do stavebních prací v klasicistním objektu v památkové rezervaci zvaném Pět kostelů, aniž se obtěžovala sehnat si stavební povolení. Klasicistní dům v Soukenické ulici v Praze 1 je uvnitř celý vykuchaný.

Celý článek...
Módní trendy roku 2015

Pokud se zajímáte o módu, oblečení, styl a módní trendy, náš článek bude to pravé ořechové právě pro vás. Ukážeme vám, co se nosí a vy si z našeho skromného příspěvku můžete vzít inspiraci na to, jakými kousky rozšířit svůj šatník právě na tuto zimu i podzim. Poradíme vám, co letos frčí!

 

Ve skutečnosti nemusíte být módní znalec, abyste vypadali dobře. Pro ty, kteří stále hledají svůj styl, a to nejen v životě, ale i v oblékání, je tu i nová móda v obchodech a ulicích. Kde jinde přece jen najít ten správný módní apetit a styl, když ne ve výkladech ve městě či na internetových obchodech?

Co se bude letos nosit?

Každý podzim, ale i zimu, se nosí jinačí kousky. Jejich podstata ovšem většinou bývá stejná. Jejich hlavní funkcí má být pochopitelně ochrana před chladem, ale rozhodně i pohodlí a estetika. Tyto tři pravidla nám ale určitě nebrání v tom, abychom byli styloví a hezky oblečení.

Poslední dobou se dostává do kurzu ležérnost. Ano, již jednou zmíněné pohodlí začíná předčívat klasickou eleganci, kterou jsme posledních pár let mohli vidět na ulicích a ve městě v podobě kabátku, svetříků a sáček. Tyto věci jsou pochopitelně moderní a nikdy nenahraditelné. Jedná se o univerzální kousky, s kterými nikdy nepřestřelíte.

Přesto se ale do kurzu dostávají bundičky, větrovky a parky. A právě parky jsou jasným důkazem toho, že i naprosto kontrastní věci spolu mohou krásně ladit. Jedná se o jednoduchý ,,trenčkot“, který je na pomezí kabátku a bundy. A právě díky této kombinaci můžete parku využít jak ke kalhotám, tak k šatům. A právě proto se jedná o univerzálním kousek, díky kterému tento podzim, ale ani tuto zimu, rozhodně nepřestřelíte a zároveň jej můžete využívat ještě několik dalších sezón, jelikož tato šikovná a stylová věcička – zvaná parka - , jen tak z módy rozhodně nevyjde!

Dalším hromadným, ale i masovým trendem jsou vaky na záda. Když je vidíte, určitě si vzpomenete na ,,pytlíky na záda“, v kterých ještě před patnácti lety děti nosily tělocvik. Ano, i tento kousek se dostal do módy. Hojně byl vídán ve městech, ale i v přírodě, zejména v letním a teplém období. Vzhled k tomu, jak je tato nesmírně jednoduchá a lehká věcička praktická, pravděpodobně bude poměrně dost využíván i v zimě. Jedná se o jakýsi druh novodobého batůžku, který minimálně na příštích několik měsíců zasklí vaši sbírku kabelek v šatníku. Pokud tedy chcete být trendy a in, určitě si vak na záda pořiďte.

V případě, že se vám za tento vak ale nechce moc utrácet, pro vás máme skvělý tip. Na internetu a zejména tedy především na youtube naleznete plno jednoduchých návodů, jak si tento vak vlastnoručně vyrobit anebo ušít. Nebojte se jeho výrobu zkusit, podle turoriálu tu určitě zvládnete levou zádní!

Pokud se zajímáte nejen o oblast módy, ale i o krásu, zdraví a zdravý životní styl, rozhodně si na našem webu neváhejte přečíst nové články v této rubrice. Můžete se dozvědět plno nových věcí o přípravcích na akné, zdravé stravě anebo lécích na roupy.

 
Tvorba www stránek, redakční systém Joomla, internetové obchody, on-line stavebniny, stavební e-shopy – nejlepší cesta k úspěchu pro stavebni firmy!